Půjčovna

Místo u moře

Manchester by the Sea

USA   |   2016   |   137 minut   |   Drama

Film Kennetha Lonergana.

Po smrti svého staršího bratra Joea (Kyle Chandler) zjišťuje Lee Chandler (Casey Affleck) s velkým překvapením, že byl svým bratrem ustanoven jako jediný opatrovník synovce Patricka (Lucas Hedges).

Lee opouští své současné zaměstnání a naplněn obavami se vrací do vesnice Manchester-by-the-Sea, aby zde pečoval o temperamentního šestnáctiletého Patricka.

Je také nucen se vyrovnat se svou minulostí, která ho odloučila jak od manželky Randi (Michelle Williams), tak od komunity, ve které se narodil a dospíval.

Lee a Patrick, které spojuje pouto jediného člověka, jenž celou rodinu udržoval pohromadě, se oba snaží smířit s životem ve světě bez Joea.

hrají: Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler, Lucas Hedges, Gretchen Mol, Heather Burns

režie: Kenneth Lonergan

zvuk: anglický 5.1, český 5.1, maďarský 5.1, polský voiceover 5.1

titulky: české titulky, dánské titulky, finské titulky, islandské titulky, maďarské titulky, norské titulky, polské titulky, rumunské titulky, slovenské titulky, slovinské titulky, srbské titulky, švédské titulky

formát obrazu: 1:1,85

Místo u moře
nosič č.3829
půjčovné 40 Kč
volný

Více o filmu:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK