MUJBIJAK.CZ : Přihlásit | Registrovat

Judy

Judy

GB   |   2019   |   118 minut   |   Životopisný

Skutečný příběh legendy z Hollywoodu.

Judy Garland je fenomenální zpěvačka a úspěšná herečka, která se již od útlého věku stává miláčkem celé Ameriky. Její talent si podmaňuje miliony diváků na celém světě. Její kariéra je doslova splněným snem.

Ale všechno má svou cenu. Úspěch a sláva si vybírají vysokou daň. Její život provází osamělost, jejím démonem je alkohol a závislost na lécích. V zimě roku 1968 přijíždí Judy do Londýna, aby vystoupila na turné beznadějně vyprodaných koncertů. Docházejí jí peníze a její manželství se hroutí.

Od počátku jejího celosvětového úspěchu v muzikálu Čaroděj ze země Oz uplynulo 30 let. Neodolatelným smyslem pro humor a vřelostí okouzluje všechny kolem, ať už se setkává s hudebníky, fanoušky či přáteli. Její sny o romantické lásce se zhmotňují, když potkává Mickeyho Deanse.

Ale pod maskou šťastné hvězdy se skrývá křehká žena. Poté, co v záři reflektorů strávila tvrdou prací uplynulých 40 let, je vyčerpaná. Vracejí se jí vzpomínky na ztracené dětství a ze všeho nejvíc touží být doma se svými dětmi. Najde v sobě sílu pokračovat?

Hrají: Renée Zellweger, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Jessie Buckley, Michael Gambon, Darci Shaw, Richard Cordery, Royce Pierreson

režie: Rupert Goold, scénář: Tom Edge, kamera: Ole Bratt Birkeland, hudba: Gabriel Yared


KDY HRAJEME

středa 4. 3. od 16.00 anglicky, české titulky
119 Kč vstupenky
středa 11. 3. od 16.15 anglicky, české titulky
119 Kč vstupenky
úterý 17. 3. od 14.00 anglicky, české titulky
65 Kč vstupenky
Judy

Více o filmu:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK