MUJBIJAK.CZ : Přihlásit | Registrovat

Hurá na pohádky

Hurá na pohádky

ČR-SR   |   2019   |   45 minut   |   Dětské pásmo

Pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky.

Pásmem vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z připravovaného filmu a večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Ti se v pásmu objeví v epizodách Mňamózní svačinka, Hurá na borůvky a Pozdrav od strýčka, kde se díky svým bláznivým nápadům dostávají do jedné šlamastyky za druhou.

Jedna z jejich režisérek, Kateřina Karhánková, je podepsaná i pod dalším krátkým příběhem Plody mraků o rozverných chlupáčích, kteří se poprvé odváží vstoupit do neznáma.

Slovensko pak reprezentuje epizoda ze seriálu Websterovci, ve kterém míří zvídavá pavoučí hrdinka Lily poprvé do školních lavic.

Pásmo přináší oceňované filmy, které zazářily na velkých českých i evropských festivalech a patří k tomu nejlepšímu, co v současné česko-slovenské tvorbě vzniklo. Dobrodružné příběhy našich hrdinů vás pobaví a ledacos naučí, takže hurá na pohádky!

režie: Kateřina Karhánková, Alexandra Májová, scénář: Kateřina Karhánková, hudba: Prokop Holoubek, Lucia Chuťková, mluví: David Novotný, Lukáš Příkazký, Zuzana Porubjaková, Kamil Kollárik, Henrieta Mičkovicová, Rišo Stanke, Boris Farkaš, Oľga Belešová


KDY HRAJEME

neděle 27. 10. od 14.30 česká verze
99 Kč vstupenky
Hurá na pohádky

Více o filmu:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK