MUJBIJAK.CZ : Přihlásit | Registrovat

Ad Astra

Ad Astra

USA-Brazílie   |   2019   |   123 minut   |   Sci-fi

Odpovědi, které hledáme, máme téměř na dosah.

22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy. Na Zemi se staví nová babylónská věž. Je to anténa, jejíž konec dosahuje až do vesmírného prostoru a která má sloužit k vyhledávání inteligentního mimozemského života.

Tým budující tuto obří stavbu vede Roy McBride (Brad Pitt). Astronautem se stal díky svému otci (Tommy Lee Jones), jenž byl velitelem výzkumné expedice projektu Lima. I jejím úkolem bylo pátrat po vyspělém mimozemském životě a před dvaceti lety zmizela kdesi v hloubi vesmíru.

Nyní je Země postižena řadou nečekaných katastrof, které zasáhnou i stavbu obří antény. Americké zpravodajské služby se domnívají, že Royův otec stále žije a ohrožení Země má původ v explozích, ke kterým dochází u planety Neptun a souvisí s projektem Lima.

Roy je vyslán na vesmírnou misi vedoucí přes Měsíc a Mars až k vnějšímu okraji sluneční soustavy, aby zde otce našel. Jeho cesta však odhalí tajemství zpochybňující samou podstatu lidské existence a jejího místa ve vesmíru.

Hrají: Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Ruth Negga, Ravi Kapoor

režie: James Gray, scénář: James Gray, Ethan Gross, kamera: Hoyte Van Hoytema, hudba: Max Richter


KDY HRAJEME

čtvrtek 19. 9. od 18.10 anglicky, české titulky
Dolby Surround 7.1
135 Kč vstupenky
sobota 21. 9. od 18.00 anglicky, české titulky
Dolby Surround 7.1
135 Kč vstupenky
pondělí 23. 9. od 20.30 anglicky, české titulky
Dolby Surround 7.1
135 Kč vstupenky
pondělí 30. 9. od 20.30 anglicky, české titulky
Dolby Surround 7.1
135 Kč vstupenky
Ad Astra

Více o filmu:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK