MUJBIJAK.CZ : Přihlásit | Registrovat

Rambo: Poslední krev

Rambo V: Last Blood

USA   |   2019   |   100 minut   |   Akční

Zbývá ještě jedna bitva.

Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty.

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu.

„Jde k vám smrt a není nic na světě, co by vám pomohlo ji zastavit“, říká John Rambo klidně a s rozmyslem směrem ke gangu mexického drogového kartelu. Každý, kdo o Rambovi někdy slyšel, ví, že není důvod mu nevěřit.  Bůh zná slitování, John ne.

Poprvé s krátkými vlasy, poprvé bez čelenky, poprvé u sebe doma, poprvé unavený. Zato stále s lukem a ikonickým nožem. Stále je to Rambo, který i na zemi umí rozpoutat peklo. Kruh se uzavírá.

Hrají: Sylvester Stallone, Paz Vega, Joaquín Cosio, Yvette Monreal, Óscar Jaenada, Sheila Shan

režie: Adrian Grunberg, scénář: Matthew Cirulnick, Sylvester Stallone, kamera: Brendan Galvin, hudba: Brian Tyler


KDY HRAJEME

středa 18. 9. od 20.45 anglicky, české titulky
Premiéra
139 Kč vstupenky
čtvrtek 19. 9. od 20.30 anglicky, české titulky
135 Kč vstupenky
neděle 22. 9. od 20.30 anglicky, české titulky
135 Kč vstupenky
pondělí 30. 9. od 18.30 anglicky, české titulky
135 Kč vstupenky
Rambo: Poslední krev

Více o filmu:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK